• ceník www stránek Plzeň


REDAKČNÍ SYSTÉM A JEHO OBSLUHA
 

S naším redakčním systémem může pracovat apravdu každý, nepotřebujete žádné zdlouhavé školení. Celý systém je nastaven tak, že nejdůležitější funkce máte v horním menu (např. vzhled stránky, soubory, obrázky, fotogalerie, anketa, diskuzní fórum, vlastnosti, zabezpečení...). Pod horním menu se Vám zobrazuje náhled stránek, kde vidíte jak stránky vydadají. Upravujete je, měníte text, obrázky, když je všechno hotovo, dáte jednoduše jedním kliknutím povel zveřejnit neboli publikovat. 

 

V redakčním systému stránky fungují, jako když je má otevřené kterýkoliv uživatel internetu, ale nemůže do nich dělat zásahy. Když kliknete na služby, zobrazí se Vám stránka, kde popisujete svoji nabídku služeb. Když kliknete na kontakt, zobrazí se kontaktní údaje, všude máte možnost jedním kliknutím spustit - upravit text. Otevře se okno, v kterém vidíte veškerý text na stránce, tento text můžete libovolně upravovat jako v editoru Word (nejpoužívanější editor textu). Najdete zde funkce jako: vyjmout, vložit, nadpisy, barva textu, barva pozadí, tučně, kurzíva, podtrženě, zarovnání, indexy, odrážky, číslování, citace, vložit obrázek, vložit soubor, vložit HTML kód (You Tube, Stream ...), tabulky, zdrojový kód  a další možnosti úprav.

 

  • Jste třeba na dovolené, v obchodě jste vyvěsili cedulku dovolená do 20.03.2009 a na stránkách jste to zapomněli udělat?

Nevadí, pokud si pamatujete přihlašovací údaje, můžete se přihlásit do redakčního systému odkudkoliv, samozřejmě, pokud je tam internet. Změnu provedete během pár minut, dáte publikovat a hned Vaši zákazníci vidí, že nejste nafirmě a mají se stavit o týden déle. 

 

  • V dnešní době si nedokážeme ani představit, že by redakční systém neobsahoval statistiku přístupů

Kolik lidí přišlo na moje stránky v pondělí, ve středu nebo za měsíc a také, odkud přišli noví uživatelé a zákazníci. Všechny tyto velmi důležité informace najdete  v redakčním systému pod názvem statistika návštěvnosti (přístupů). Díky těmto informacím můžete svůj web vylaďovat, zjišťujete, kde jsou nedostatky a následně je řešíte rychlou online úpravou.  

  

  • VAŠE WEBOVÉ STRÁNKY MOHOU FUNGOVAT VE VÍCE JAK 50 JAZYCÍCH...

Němčina, Angličtina, Slovenština, Polština, Ruština, Španělština a mnoho dalších jazyků...

 

  • ZÁLOHOVÁNÍ A OBNOVA DAT

Zjistili jste po několika měsících, že jste omylem na stránkách něco smazali a přesně si už ani nepamatujete co to bylo. V záloze dat si najdete zálohu systému z doby, kdy na stránkách nebyla žádná chyba a jedním kliknutím potvrdíte obnovení zálohy. Tím se Vám podaří nahrát několik týdnů, měsíců, roků starou verzi stránek. Před náhráním starší zálohy doporučujeme si zazálohovat i aktuální stav stránek, pro případ, že byste to chtěli zase vrátit nazpátek ...