• ceník www stránek Plzeň


Tvorba www stránek Plzeň

 

  • Stránky jsme pojmenovali Živý web proto, protože ani Vaše konkurence nespí a vy neustále musíte svoji propagaci vylepšovat – vylaďovat a držet si prvenství ve virtuálním světě jménem internet a to náš systém umožňuje.
  • Pokud máte zájem o vytvoření internetových stránek, neváhejte nás kontaktovat. Domluvíme se s Vámi na Vašich představách při osobní schůzce, nebo pokud nejste z Plzeňského kraje, vše vyřídíme po telefonu a e-mailu.
  • Vytvoříme Vám grafický návrh, který po schválení zapracujeme do Vašich stránek. Následně propojíme stránky s Vaší doménou (název domeny .cz).
  • Naplníme stránky daty, které jste nám poskytli. V případě, že si chete Vaše stránky administrovat samy, nakódujeme do stránek publikační systém.
  • Další možností jak zkvalitnit vizáž své firmy je vytvoření vizitek, letáků a dalších propagačních materiálů ve stylu stránek. Tím budete mít veškerou grafiku propagačních materiálů sladěnou v jednom duchu...

 

Nejčastější chyby webových stránek: 

 

  • Zastaralý vzhled (nedůvěryhodnost pro návštěvníka stránek = ztráta zákazníka)
  • Špatná optimalizace stránek (stránky sice máte, ale pokud návšetvník nezadá do vyhledávače přímo Vaší adresu, má problém Vás na klíčová slova najít)
  • Nepřehlednost (přeplácané, špatně uspořádané stránky) 
  • Nevhodně zvolené doménově jméno (základní klíč Vašich stránek)

 

Vlastnosti redakčního systému

Chcete přidat pod článek nové diskuzní fórum? Jednoduše jej přetáhněte z nástrojové lišty a umístěte na stránce na místo, kde má být zobrazeno. S pomocí několika desítek podobných objektů, jako např. ankety, fotogalerie, novinky, aj.., můžete vytvořit individuální prezentaci přizpůsobenou přesně Vašimi potřebám.
Náš systém obsahuje pokročilý nástroj na správu Vašich fotografií. Můžete pomocí něj obrázky editovat, ořezávat, měnit velikost či otáčet přímo ve Vašem internetovém prohlížeči. Tyto úpravy obrázku je tak možné realizovat bez nutnosti instalace jakýchkoliv grafických programů.

Nabízíme Vám jedinečnou možnost editovat Vaše dokumenty on-line. Můžete snadno upravovat své dokumenty ve Wordu, Excelu nebo upravit grafické obrázky. Nepotřebujete instalovat žádný kancelářský ani grafický software na Vašem počítači.
Pro Vaši prezentaci vybereme nejvíce vhodnou šablonu, kterou podle Vašich představ nakonfigurujeme. Definujte speciální obsah, který bude zobrazen na všech stránkách prezentace (např. anketa). Publikační systém umožňuje editaci CSS a HTML kódu stránek přímo ve Vašem prohlížeči.
 

 

Hromadný přenos souborů

Ještě nikdy nebylo tak snadné nahrávat soubory a složky na server. Zapomeňte na zastaralé FTP a zdlouhavé nahrávání souborů pomocí webových formulářů. Rychlý přenos více souborů i celých adresářů současně. Není nutné instalovat žádný software na Váš počítač, jenom použijete svůj Internetový prohlížeč.

 

Spousta skvělých funkcí

Živýweb.cz nabízí široký výběr funkcí, jako například štítky (tagy), Google Maps, Live Maps, Yahoo! Maps, YouTube, Google Video, Soapbox, Flickr, Photobucket, Box.net, Windows Live SkyDrive, PollDaddy, Google Gadgets, YourMinis, SpringWidgets, PayPal a Google Checkout. Velmi snadno si můžete vložit i vlastní funkce do svých stránek. 

 

Publikujte změny okamžitě

Pomocí jednoho kliknutí můžete snadno publikovat obsah Vašeho webového projektu. Připravte si nový obsah, zobrazte náhled, provádějte změny, a když  je stránka připravena k publikování, zveřejníte ji pomocí jediného kliknutí.